Paraméterek
| Anyaga | Arany, 14K (585 ‰) |
| Gyűrű színe | Fehér-rozé |
| Súly | 13.4 g |
| Szélesség | 6.5 mm |
| Felület | Matt/fényes |
| Külső profil | Homorú |
| Belső profil | Enyhén domború |
| Kövezés | Köves |
| Kövek száma | 3 db |
| Kő fajtája | Cirkónia |
| Kő színe | Fehér |
| Kő formája | Kerek |
| Kő átmérője | 2x1.70; 1x2.20 mm |
| Raktár állapot | 4 hét |
| Megmunkálás | Modern technológiával megmunkált. |
| Fémjel | A magyar fémjelzési törvénynek megfelelő. |
| Fizetési módok | Online weboldalunkon. Átutalással. Utánvéttel. Személyesen készpénzzel vagy bankkártyával. |
| Szállítás | Külföldre és belföldre is megbízható futárcéggel, értékbiztosított csomagolásban. Személyes átvételi lehetőség üzletünkben vagy GLS átvételi pontokon. |
| Termékgarancia: | 5 év |
Leírás
Különleges, fehér-rozé arany karikagyűrű, kívül homorú profillal, belül enyhén domború profillal, lágy, hullámmal a gyűrű közepén. A női gyűrűt 3 cirkónia kő díszíti.