Paraméterek
| Anyaga | Arany, 14K (585 ‰) |
| Gyűrű színe | Fehér-sárga |
| Súly | 9.5 g |
| Szélesség | 5.5 mm |
| Felület | Fényes/matt |
| Külső profil | Lapos |
| Belső profil | Enyhén domború |
| Kövezés | Köves |
| Kövek száma | 9 db |
| Kő fajtája | Cirkónia |
| Kő színe | Fehér |
| Kő átmérője | 9x1.25 mm |
| Raktár állapot | 4 hét |
| Megmunkálás | Modern technológiával megmunkált. |
| Fémjel | A magyar fémjelzési törvénynek megfelelő. |
| Fizetési módok | Online weboldalunkon. Átutalással. Utánvéttel. Személyesen készpénzzel vagy bankkártyával. |
| Szállítás | Külföldre és belföldre is megbízható futárcéggel, értékbiztosított csomagolásban. Személyes átvételi lehetőség üzletünkben vagy GLS átvételi pontokon. |
| Termékgarancia: | 5 év |
Leírás
Különleges, fehér-sárga arany karikagyűrű, 5.5 mm széles sínnel, fényes és matt felülettel, kívül lapos, belül enyhén domború profillal. A női gyűrűt 9 cirkónia kő díszíti, sorban, szögletes foglalatban.