Paraméterek
| Anyaga | Arany, 14K (585 ‰) |
| Gyűrű színe | Fehér-sárga |
| Súly | 9.3 g |
| Szélesség | 5.5 mm |
| Felület | Matt/fényes |
| Külső profil | Enyhén domború |
| Belső profil | Enyhén domború |
| Kövezés | Köves |
| Kövek száma | 19 db |
| Kő fajtája | Cirkónia |
| Kő színe | Fehér |
| Kő átmérője | 19x1.00 mm |
| Raktár állapot | 4 hét |
| Megmunkálás | Modern technológiával megmunkált. |
| Fémjel | A magyar fémjelzési törvénynek megfelelő. |
| Fizetési módok | Online weboldalunkon. Átutalással. Utánvéttel. Személyesen készpénzzel vagy bankkártyával. |
| Szállítás | Külföldre és belföldre is megbízható futárcéggel, értékbiztosított csomagolásban. Személyes átvételi lehetőség üzletünkben vagy GLS átvételi pontokon. |
| Termékgarancia: | 5 év |
Leírás
Különleges, fehér-sárga arany karikagyűrű, 5.5 mm széles sínnel, enyhén domború külső-belső profillal, matt és fényes felülettel, modern mintával. A női gyűrűt 19 cirkónia kő díszíti.