Paraméterek
| Anyaga | Arany, 14K (585 ‰) |
| Gyűrű színe | Fehér |
| Súly | 6.4 g |
| Szélesség | 3.00 mm |
| Felület | Matt |
| Külső profil | Lapos |
| Belső profil | Enyhén domború |
| Kövezés | Köves |
| Kövek száma | 9 db |
| Kő fajtája | Labor gyémánt |
| Kő színe | Fehér |
| Kő formája | Kerek |
| Kő csiszolása | Modern, briliáns |
| Gyémánt kő színe | G-H |
| Kő tisztasága | VS |
| Karát összesen | 0.07 ct |
| Kő átmérője | 1x2.00;8x1.00 mm |
| Raktár állapot | 4 hét |
| Megmunkálás | Modern technológiával megmunkált. |
| Fémjel | A magyar fémjelzési törvénynek megfelelő. |
| Fizetési módok | Online weboldalunkon. Átutalással. Utánvéttel. Személyesen készpénzzel vagy bankkártyával. |
| Csomagolás | Ajándék dobozzal, tanúsítvánnyal, jótállási jeggyel szállítjuk. |
| Szállítás | Külföldre és belföldre is megbízható futárcéggel, értékbiztosított csomagolásban. Személyes átvételi lehetőség üzletünkben vagy GLS átvételi pontokon. |
| Termékgarancia: | 5 év |
Leírás
Különleges, modern, fehér arany karikagyűrű, lapos külső-belső profillal és fényes felülettel. A női gyűrűt 9 labor gyémánt kő ékíti, játékos elrendezésben.