UH608LB KARIKAGYŰRŰ LABOR GYÉMÁNT KÖVEKKEL
|
|
|
| Elérhetőség: | Megtekinthető az üzletben |
Paraméterek
| Anyaga | Arany, 14K (585 ‰) |
| Súly | 11.2 g |
| Szélesség | 6 mm |
| Felület | Matt |
| Külső profil | Lapos |
| Belső profil | Enyhén domború |
| Kövezés | Köves |
| Kövek száma | 6 db |
| Kő fajtája | Labor gyémánt |
| Kő formája | Kerek |
| Kő csiszolása | Modern, briliáns |
| Gyémánt kő színe | G-H |
| Kő tisztasága | VS |
| Kő átmérője | 2x1.1; 4x1.00 mm |
| Raktár állapot | 4 hét |
| Megmunkálás | Modern technológiával megmunkált. |
| Fémjel | A magyar fémjelzési törvénynek megfelelő. |
| Fizetési módok | Online weboldalunkon. Átutalással. Utánvéttel. Személyesen készpénzzel vagy bankkártyával. |
| Csomagolás | Ajándék dobozzal, tanúsítvánnyal, jótállási jeggyel szállítjuk. |
| Szállítás | Külföldre és belföldre is megbízható futárcéggel, értékbiztosított csomagolásban. Személyes átvételi lehetőség üzletünkben vagy GLS átvételi pontokon. |
| Termékgarancia: | 5 év |
Leírás
Különleges, fehér-sárga arany karikagyűrű, matt felülettel, 6 mm széles sínnel, lapos külső és enyhén domború belső profillal. A női gyűrűt 3 fehér labor gyémánt kő, a férfi gyűrűt 3 fekete labor gyémánt kő ékíti.