UH033LB KARIKAGYŰRŰ LABOR GYÉMÁNT KÖVEKKEL
|
|
|
| Elérhetőség: | Megtekinthető az üzletben |
Paraméterek
| Anyaga | Arany, 14K (585 ‰) |
| Gyűrű színe | Fehér |
| Súly | 9.2 g |
| Szélesség | 5 mm |
| Felület | Matt |
| Külső profil | Lapos |
| Belső profil | Enyhén domború |
| Kövezés | Köves |
| Kövek száma | 66 db |
| Kő fajtája | Labor gyémánt |
| Kő formája | Kerek |
| Kő csiszolása | Modern, briliáns |
| Gyémánt kő színe | G-H |
| Kő tisztasága | VS |
| Karát összesen | 1.32 ct |
| Kő átmérője | 1.70 mm |
| Raktár állapot | 4 hét |
| Megmunkálás | Modern technológiával megmunkált. |
| Fémjel | A magyar fémjelzési törvénynek megfelelő. |
| Fizetési módok | Online weboldalunkon. Átutalással. Utánvéttel. Személyesen készpénzzel vagy bankkártyával. |
| Csomagolás | Ajándék dobozzal, tanúsítvánnyal, jótállási jeggyel szállítjuk. |
| Szállítás | Külföldre és belföldre is megbízható futárcéggel, értékbiztosított csomagolásban. Személyes átvételi lehetőség üzletünkben vagy GLS átvételi pontokon. |
| Termékgarancia: | 5 év |
Leírás
Körbe köves, design, fehér arany karikagyűrű, 5 mm széles sínnel, matt felülettel, kívül lapos, belül enyhén domború profillal. A női gyűrűt 33 fehér labor gyémánt kő, a férfi gyűrűt 33 fekete labor gyémánt kő díszíti.